Serwis

Przez cały okres użytkowania sprzętu zapewniamy przeglądy okresowe, diagnostykę, remonty a także fachowe doradztwo techniczne.

Naszym klientom zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w miejscu instalacji.
Nasz serwis prowadzi sprzedaż części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych do sprzedawanych przez nas maszyn i urządzeń. Oferujemy oryginalne części zamienne jak i szeroką gamę zamienników.

WARUNKI SKORZYSTANIA Z SERWISU
Klient zobowiązany jest przesłać zlecenie serwisowe z dokładnym opisem usterki drogą mailową na adres: serwis@kartier.pl
Po otrzymaniu zlecenia nasz serwisant skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia daty przyjazdu. W przypadku serwisu gwarancyjnego klient zobowiązany jest do okazania karty gwarancyjnej.

NASZA GWARANCJA
Korzystając z naszej wieloletniej praktyki i usług pogwarancyjnych możecie Państwo być pewni, że maszyna będzie zawsze sprawna obniżając dodatkowe koszty eksploatacji.

nasza gwarancja jesteśmy godni zaufania Korzystając z naszej wieloletniej praktyki i usług pogwarancyjnych możecie Państwo być pewni, że maszyna będzie zawsze sprawna obniżając dodatkowe koszty eksploatacji.