O firmie

    Firma Kartier działa na rynku od 2010 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo miedzy innymi plotery laserowe Co2, wszelkiego rodzaju akcesoria to laserów oraz znakowarki laserowe.

    Naszą ofertę kierujemy do firm, które poszukują zaawansowanych technologicznie, dostosowanych do wymagań europejskich, łatwych w obsłudze maszyn w najatrakcyjniejszej cenie. Korzystanie z innowacyjnych technologii i stale poszerzany asortyment produkcji znajdują uznanie coraz szerszego grona klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm i najwyższą jakość każdego produktu.

    Dbając o kompleksową obsługę naszych klientów, oferujemy bogaty asortyment części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych. Nad prawidłowym funkcjonowaniem wszystkich sprzedawanych maszyn czuwa wykwalifikowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapraszamy do współpracy!

Galeria

nasza gwarancja jesteśmy godni zaufania Korzystając z naszej wieloletniej praktyki i usług pogwarancyjnych możecie Państwo być pewni, że maszyna będzie zawsze sprawna obniżając dodatkowe koszty eksploatacji.
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.