Kontakt

KARTIER.PL SIEDZIBA FIRMY
SPRZEDAŻ tel: 515-268-548 e-mail: kartier@kartier.pl
SERWIS tel: 41 230-68-00 e-mail: serwis@kartier.pl
MARKETING tel: 508-194-688 e-mail: marketing@kartier.pl

Formularz kontaktowy

Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Na pytania zadane poprzez formularz kontaktowy odpowiadamy najszybciej jak to możliwe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest KARTIER. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

nasza gwarancja jesteśmy godni zaufania Korzystając z naszej wieloletniej praktyki i usług pogwarancyjnych możecie Państwo być pewni, że maszyna będzie zawsze sprawna obniżając dodatkowe koszty eksploatacji.
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.